• slide
  • slide
  • slide

Online Faillissementsveilingen

DAANauctions - Internationale marktleider op gebied van online faillissementsveilingen

Gratis aanmelden
  • icon

    ZIEN. Dagelijks wisselend aanbod

    DAANauctions veilt in opdracht van derden activa afkomstig uit faillissementen, reorganisaties of overtollige voorraden.

  • icon

    BIEDEN. U bepaald de prijs

    Bij DAANauctions kunt u bieden door middel van een normaal- of auto(automatisch) bod. Gebruik een auto bod voor meer zekerheid!

  • icon

    HEBBEN. Top producten, Top prijzen

    Een bod is bindend, Na betaling van uw gewonnen kavel kunt u hem op de aangewezen dagen ophalen of laten versturen.

Faillissementsveilingen

Een bijzondere manier om een koopje te vinden en te bemachtigen, is deelnemen aan een veiling. Het is goed dat u zich wel bewust bent van de waarde van het artikel, zodat u voor u zelf de prijs die u wilt betalen kunt vaststellen.

Veilingen - Een leuke manier om een artikel met een interessante korting te verwerven is het deelnemen aan een van de faillissementsveilingen. U ziet het wel vaker in een krant of bij een winkel, dat men in verband met beëindiging van de zaak de restartikelen met fikse kortingen aanbiedt. Zo worden boedels van bedrijven die failliet zijn gegaan ook aangeboden via DAANauctions.com. Deze internetveiling kan heel wat voor u betekenen. Het aanbod is uiterst gevarieerd. Van auto's tot computers, van meubels tot kleding. Aan de veiling kan overigens iedereen deelnemen, dus ook particulieren. De enige voorwaarde is dat u zich inschrijft. Vanaf dat moment kunt u al meebieden. Om zicht te krijgen op wat er allemaal aangeboden wordt, nodigen we graag uit om onze website te bezoeken. Vooraf aan de veiling zorgt de veilingmeester er voor dat alle te veilen producten bekeken kunnen worden. Zo weet u welke product aangeboden wordt en kunt u beslissen of u mee wilt doen en wat uw prijs zal zijn.

Koopjesjagers - Soms zie je weleens dat koopjesjagers denken via de veiling hun slag te slaan. Dat lukt heus ook zo nu en dan wel eens. Maar over het algemeen geldt dat mooie producten in goede staat niet voor een habbekrats de deur uitgaan. Het is goed om dat te beseffen wanneer u gaat deelnemen. U kunt natuurlijk wel geld verdienen op een mooi product, zeker wanneer het faillissementsveilingen betreft. Het loont dus altijd om een bod uit te brengen. Zeker wanneer het een product betreft waar u so wie so al interesse voor hebt. U kunt op ieder moment van de dag op onze website prachtige producten vinden die geveild worden. DAANauctions organiseert meer dan 500 veilingen per jaar. Daar zal beslist ook voor u iets tussen zitten. Wie weet is het bij uw eerste deelname al meteen raak. Dat zou een mooi begin van uw veilingactiviteit zijn. Wat voor u belangrijk is, is te weten dat wanneer uw bod het winnende bod is, u ook gehouden bent dit bod gestand te doen. U kunt het product komen ophalen of zo u dat wilt, laten thuisbrengen. Naast het eindbod worden nog bijkomende kosten in rekening gebracht. Daarover wordt u vooraf geïnformeerd, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. We hopen u bij de eerstvolgende veiling als deelnemer te mogen begroeten.

U kunt zich gratis registreren

Registreren op DAANauctions kunt u eenvoudig doen via 3 gemakkelijke stappen. Registratie is mogelijk voor zowel particulieren als bedrijven. Bied via uw dashboard op meerdere kavels tegelijk of stel een Auto-bod in voor meer zekerheid! Bied mee..

  • Gratis aanmelden in 3 eenvoudige stappen
  • Voor zowel particulieren als bedrijven
  • Dagelijks wisselend aanbod
image

Bieden op de mooiste kavels

Op DAANauctions hebben wij dagelijkse wisselend aanbod. Bied op kavels uit verschillende categorieen. Autos en Transport, Bedden, Boeken, Wijnen, Mobiel en telecom, Sanitair, Computer hardware, Consumenten elektronica maar ook Bouwindustrie, Houtbewerking, Metaalbewerking, Magazijn en meer!

Klik hier om direct te bekijken in wat voor categorieen er nu kavels beschikbaar zijn. Zien.. Bieden.. Hebben! DAANauctions.com